Leden 2015

2 years online

10. ledna 2015 v 19:49 | Šárka* |  Site Informations

Včera 9. ledna 2015 oslavil tento blog dva roky. Chtěla bych vám moc poděkovat za všechny návštěvy a každý komentář :) :3 Návštěvy mě v loňském roce opravdu těšili, protože blog přesáhl denní návštěvnost 200 lidí ♥ Sice na návštěvnosti tolik nezáleží, ale když vidím taková čísla, mám pocit, že to zde opravdu někoho zajímá a byla jsem opravdu nadšená a nesmírně vděčná :) Vůbec se mi nezdá, že jsou to už dva roky, co jsem tento blog založila, ale to asi proto, že jsem to zde měla ze začátku jako "vedlejšák", než jsem se rozhodla mít jenom tento blog. Za to rozhodnutí jsem doteď moc ráda, protože mě to zde baví, baví mě mít blog o seriálu a o Teen Wolf obzvlášť ♥
Jinak pracuji na novém designu, ale bohužel jsem ho do narozenin nestihla dokončit. Můžete se tedy těšit na nový vzhled, nevím, jestli bude nastaven brzy, ale budu se snažit :)
Chtěla bych se omluvit, že jsem článek nenapsala včera, ale bohužel jsem to nestihla.
Na závěr bych vám chtěla ještě jednou poděkovat, že sem chodíte, komentujete a čtete články :) :3


Teen Wolf: 5x01 ~ Episode Title

10. ledna 2015 v 14:19 | Šárka* |  News & Spoilers
(kliknutím na obrázek se zvětší foto)

Objevil se název první epizody páté série. Epizoda se bude jmenovat "Creatures of the Night" [Stvoření noci]. Výkonný producent Jeff Davis zveřejnil na Instagram fotku, čímž nám název prozradil. Tato epizoda by se měla začít natáčet v únoru 2015.

Tyler Posey Suffers Devestating Loss

7. ledna 2015 v 19:19 | Šárka* |  TP ~ News & Info

Tato informace se objevila již minulý týden, ale jelikož jsem sem začala chodit po delší době, nechtěla jsem hned začínat takovou smutnou zprávou...
Maminka Tylera Poseyho, Cyndi, bohužel zemřela. 55-letá matka tří dětí prohrála boj s rakovinou prsu 12. prosince, poté, co statačně bojovala více než čtyři roky.

Tyler napsal pár dnů před smrtí své maminky na Twitter zprávu:
"Ahoj lidi, dávám si malou pauzu od sociálních sítí. Děkuji vám za veškerou podporu, miluji vás lidi. Vrátím se brzy."

Pár dnů potom, co se Tyler na sociální sítě vrátil, prostřednictvím Twitteru poděkoval:
"Jen chci poděkovat za veškerou lásku a podporu lidi :) Znamenáte pro mě tolik. Přeji si, abych vám mohl oplatit laskavost!"

Je mi Tylera hrozně líto, musí to pro něj být strašně těžké :( Ať se drží a zvládne to...

Nemeton ItaCon in Rome

3. ledna 2015 v 22:09 | Šárka* |  Gallery Updates

Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Ian Bohen (Peter Hale), JR Bourne (Chris Argent) a Ryan Kelley (strážník Jordan Parrish) se ve dnech 19. až 21. prosince zúčastnili Nemeton ItaConu v Římu. Fotek se objevila opět hromada a jsou parádní :)
GALLERY LINK
• Appearances > 2014 > 19.-21.12. - Nemeton ItaCon in Rome [414x]

Holland Roden, Max & Charlie Carver » 'Ask Me Anything' Premiere in Beverly Hills

1. ledna 2015 v 20:59 | Šárka* |  Gallery Updates
» source: holland-roden.com

Holland Roden se v doprovodu svého přítele Maxe Carvera zúčastnila premiéry filmu "Ask Me Anything" v Beverly Hills. V tomto filmu si právě Max zahrál. Premiéry se zúčastnil i Charlie Carver, kterého můžeme na některých fotkách s Holland a Maxem vidět.
GALLERY LINK