Březen 2014

Crystal at the 12th ASTRA Awards in Sydney

23. března 2014 v 15:49 | Šárka* |  Gallery Updates
» source: teenwolfdaily.com

Crystal Reed navštívila 20. března společně se svým přítelem Darrenem Mcmullenem 12. ročník ASTRA Awards v Sydney. Crystal vypadala nádherně a měla krásné šaty :)
GALLERY LINK
The Cast > Crystal Reed > Appearances > 2014 > 20.3. - 12th ASTRA Awards in Sydney [16x]

Teen Wolf: 3x24 The Divine Move ~ Sneak Peek #2

22. března 2014 v 21:57 | Šárka* |  Season 3 ~ Sneak peeks
Objevil se druhý sneak peek z poslední (24.) epizody třetí série s názvem "The Divine Move", která se bude vysílat 24. března. Jak se těšíte na finále 3. série? :)


Interview with that actress who left Teen Wolf

22. března 2014 v 13:39 | Šárka* |  News & Spoilers

Obsahuje spoiler!, takže pokud jste 23. epizodu ("Insatiable") ještě neviděli, tak nedoporučuju, abyste to četli. Entertainment Weekly zveřejnil rozhovor s herečkou, která opustila Teen Wolf a její postava zemřela v 23. epizodě.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ENTERTAINMENT WEEKLY: Proč?!?! Počkej, nech mě začít znovu. Rozhodnutí opustit seriál bylo zřejmě těžké. Řekni mi, jak jsi se rozhodla, že je čas odejít.
  • CRYSTAL REED: Miluji umění. A cítila jsem se kreativně, byly věci, které jsem chtěla dělat jinak, a chtěla jsem prozkoumat další možnosti filmu a televize. Chtěla jsem "skočit" do různých postav. Víte, je mi 29 . Takže si myslím, že věkový rozdíl bylo něco, co jsem chtěla změnit, protože Allison je 17. Miluji tolik tenhle seriál. Tak jsem šla za Jeffem a promluvila si o tom a on řekl: "Napíšeme ti skvělý konec."
ENTERTAINMENT WEEKLY: Kdy byl tento rozhovor?
  • CRYSTAL REED: Měli jsem pár epizod [3.série], a mluvila jsem se svým týmem a vyjádřila se, že chci dělat různé věci a prozkoumat různé možnosti a vyprávět různé příběhy. A oni mě naprosto podpořili a řekli, že bych si měla promluvit s Jeffem Davisem. Byl to stresující den, ale Jeff je takový skvělý chlap a osoba. Ne, vždy ti lidé umožní opustit seriál. Takže jsem mu za to opravdu, ale opravdu vděčná.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Jaké to bylo, se rozloučit?
  • CRYSTAL REED: Bylo to opravdu těžké. Minulý týden byl opravdu těžký, protože jsem strávila tolik času s těmito lidmi a s personálem a s herci. Nečekala jsem, že to bude, tak složité, jak to bylo. Vzpomínám si, když jsme jeli na natáčení scény v Long Beach, a já jsem brečela celou cestu a vzpomínám si, jak jsem volala Jeffovi a říkala: "Nemyslím si, že to dokážu. Nemyslím si, že jí můžu nechat jít." A on řekl: "Bude to skvělé" a řekl mi ty nejkrásnější věci. Přesto, to bylo opravdu těžké. Je pro mě tak těžké se s Allison rozloučit. Opravdu ji miluji.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Řekni mi o natáčení své poslední scény.
  • CRYSTAL REED: No, já jsem ji ještě neviděla, takže nevím, co se bude dít. Někdy něco natáčíte, a pak to dopadá úplně jinak...většinou k lepšímu. Takže nevím, jak to bude vypadat... Ale tahle scéna byla pro mě opravdu těžká, protože jsme lidé a nikdy nebudeme schopni správně natočit scénu smrti, protože si tím nikdy neprojdeme, a pokud ano, pak jsme mrtvý. [Smích] Takže fyzická část byla těžká; Provedla jsem výzkum o tom, jak doopravdy umírat v této situaci, takže jsem to musela mít na paměti. Takže, když umírala a naposledy vydechla, v hlavě jsem si říkala: "Miluji tě. Miluji tě. Miluji tě. Miluji tě." A pamatuji si, jak jeden z producentů za mnou přišel a řekl: "Prosím, neříkej, že proto, že miluje Isaaca." [Ale] Já mám pocit, že Allison pořád miluje Scotta. A myslím, že v té chvíli říkala, že ho miluje, protože ten pocit tam stále byl. Takže to bylo pro mě těžké držet se zpátky s těmi pocity, protože jako herečka, mám pocit, že ten pocit tam je pořád. Takže nevím, jak to dopadne, ale bylo to pro mě zajímavé jako pro herečku, protože jsem tak silně cítila nutkání říct mu to, i když Allison mu to říct neměla. Takže, to bylo zajímavé.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Láska není jenom romantická.
  • CRYSTAL REED: Ano. Souhlasím.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Při pohledu zpět, jaké jsou tvoje oblíbené vzpomínky z hraní své postavy?
  • CRYSTAL REED: Je jedna opravdu skvělá scéna, kterou jsem měla s Tylerem. Bylo to během 2. série, a byla to nezapomenutelná, maličká, pár minutová scéna na kluzišti. Je to jen jednoduchá scéna, ale je tak upřímná. Vzpomínám si, na ten den, kdy jsme byli s Tylerem Poseym opravdu propojeni. Je to moje typická scéna Scotta a Allison.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Kdo ti bude nejvíce chybět?
  • CRYSTAL REED: Myslím, že herci mi budou chybět nejvíc - protože je budu stále všude vidět. Jsme si velmi blízcí a byli se mnou, když Allison přežila smrt a tragédii, rozchody a šťastné chvíle. Takže tam byli se mnou celou tu dobu. Opravdu mi budou chybět.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Fanoušci budou zničení. Co bys jim chtěla říct?
  • CRYSTAL REED: Jen musím říct, že je pro mě velmi těžké nechat Allison jít. Měla jsem jeden týden smutek, protože část mého já, odešla s ní. Bude vždy se mnou. Jsem na ni tak hrdá. Nemyslím si, že bych byla tak rozrušená, kvůli toho že zemřela, kdyby pro mě nebyla tak vyjímečná. Ale ona opravdu byla. Je to tak smutné. Nevím, co na to říct. Rozhodně to cítím stejně jako fanoušci. Cítím to.
ENTERTAINMENT WEEKLY: Co dalšího tě čeká?
  • CRYSTAL REED: Nevím. Zrovna prožívám pilotní díl série mého nového projektu, který je stresující a bláznivý. A prozatím konkrétně nevím, co chci dělat dál, protože si chci být jistá a cítím se kreativně a můžu vyprávět skvělý příběh. A to je vše. Nemám žádný plán. Mohla bych jít na jeviště. Mohla bych točit. Mohla bych dělat v divadle. Je to opravdu ve hvězdách.
» source: ew.com
» translate by me ~ copy with TW-S source

Teen Wolf: 3x24 The Divine Move ~ Synopsis

20. března 2014 v 12:39 | Šárka* |  Season 3 ~ Synopsis
Scott a Derek vyzívají své přátele a spojence, aby se ubránili v poslední bitvě.

Teen Wolf: 3x24 The Divine Move ~ Sneak Peek

19. března 2014 v 22:02 | Šárka* |  Season 3 ~ Sneak peeks
Objevil se sneak peek z poslední (24.) epizody třetí série s názvem "The Divine Move", která se bude vysílat 24. března.


Teen Wolf: 3x24 The Divine Move ~ Promos

19. března 2014 v 21:59 | Šárka* |  Season 3 ~ Promos
Objevila se dvě proma pro nadcházející 24. epizodu s názvem "The Divine Move". Tato epizoda je bohužel již poslední epizodou třetí série a bude se vysílat 24. března.Teen Wolf: 3x23 Insatiable ~ Episode Stills

19. března 2014 v 21:22 | Šárka* |  Gallery Updates
Mám tu pro vás 21 nových fotografií z již odvysílané 23. epizody s názvem "Insatiable".
GALLERY LINK
Teen Wolf > Season 4 > Episode Stills > 3x23 Insatiable [1+21new]


Teen Wolf: 3x23 Insatiable ~ Download & Online

19. března 2014 v 14:39 | Šárka* |  Season 3 ~ Download & Online

DOWNLOAD ~ stáhni si epizodu

ONLINE ~ shlédni epizodu třeba hned

SUBTITLES ~ stáhni si titulky

Tyler Hoechlin at Hollywood Knights Celebrity Basketball Game

18. března 2014 v 21:35 | Šárka* |  Gallery Updates
» source: teenwolfdaily.com

Tyler Hoechlin se zúčastnil 15. března basketbalového zápasu pro celebrity - Hollywood Knights, který shání peníze pro různé charitativní organizace.
GALLERY LINK
The Cast > Tyler Hoechlin > Appearances > 2014 > 15.3. - Hollywood Knights Celebrity Basketball Team [43x]