Holland Roden » Biography

4. září 2013 v 15:26 | Šárka*

Celé jméno: Holland Roden
Datum narození: 7.10. 1986
Povolání: herečka
Původ: Dallas, Texas
Znamení: váhy
Výška: 1,60 m


Holland Roden se narodila 7.10. 1986 v Dallasu, Texas. Holland byla vzornou studentkou, věnovala se vedě, a to ji přivedlo do Los Angeles. Kvůli pracovnímu vytížení musela obor věd opustit a vyměnila ho za obor "women studies". Studiem byla uchvácená a později dostala i vysokoškolský diplom.

V šesti letech byla fascinovaná britskou královnou a bavila se tak, že ji doma napodobovala. Lásku k vystupování získala v divadelních táborech a na hodinách herectví. Jeji herecká kariéra začala okolo roku 2007 s filmem 12 Miles of Bad Road. Později si zahrála menší role v seriálech Ztraceni, CSI: Las Vegas, Cold Case a Weeds.

V roku 2011 byla obsazena do jedné z hlavních rolích dlouho očekávaného seriálu z produkce MTV "Teen Wolf". Seriál je založený na stejnojmenné komédii od Michaela J. Foxa z roku 1985. Holland hraje Lydiu Martin, populární studentku s vysokým IQ.

Volný čas tráví ve světe hudby. Ráda vyhledává nové nezávislé umělce nebo poslouchá své favority, kterými jsou Ingrid Michaelson, Josh Rouse, Cat Stevens, Mumford & Sons a Crash Kings.

source: csfd.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama