Crystal Reed » Biography

3. června 2013 v 19:29 | Šárka*

Celé jméno: Crystal Marie Reed
Datum narození: 6. února 1985
Povolání: herečka
Původ: Detroit, Michigan
Znamení: vodnář
Výška: 1,72 m


Crystal Reed se narodila v Detriotu, Michigan. Studovala tanec již od útlého věku a byla kapitánkou tance na střední škole. Navštěvovala základní školu Dort v Rosevillu, Michigan. Dále Roseville Junior High a Roseville High School, kde byla kapitánkou tanečního týmu. Byla aktivní členkou divadla místní komunity a hrála v muzikálech "Annie", "Fiddler on the Roof"a "Grease". Navštěvovala univerzitu Wayne State, kde se věnovala výtvarnému umění, ale před dokončením bakalářského titulu se přestěhovala se do Chicaga a objevila se v řadě místních divadelních her. V prosinci 2008 se přestěhovala do Hollywoodu, aby se věnovala kariéře na obrazovkách.
V roce 2010 hostala v Kriminálce Las Vegas, Kriminálce New York, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně a v Těžkých časech RJ Bergera. Od roku 2011 hraje svou dosud nejznámější roli Allison Argent v MTV seriálu Teen Wolf.
Do filmových úspěchů Reed patří Skyline (po boku Donalda Faisona a Erica Balfoura) a Bláznivá, zatracená láska (s Ryanem Goslingem, Emmou Stone, Stevem Carellem a Julianne Moore).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 didilu didilu | Web | 3. června 2013 v 19:52 | Reagovat

ahoj, prosím hlasuj pro tuto fotku :) děkuji :) pokud chceš dát někam hlas.. napiš mi na blog.. oplatím :)
http://www.recyklovanepohadky.cz/detail-soutezniho-obrazku/109

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama